19-03-07 Sesja_portretowa_Martyna_DRUK-16.jpg
 

Cześć, jestem martyna!

Fajnie, że tu wpadliście i zainteresowało Was kim jestem i co kryje się pod enigmatyczną nazwą „Surrealistyczna Fotografia”. Fotografuję miłość, rodziny, kobiety i firmy - ale to wszystko cechuje naturalność i luz, więc jeśli nie macie ochoty się stresować to dobrze trafiliście :-)

W wielkim skrócie mówiąc jestem trochę estetką, po stokroć marzycielką i wielką fanką kawy. Inspirują mnie bardzo proste rzeczy i potrafię się zachwycać setnym zachodem słońca. Uwielbiam zwierzęta i rośliny - mam mój własny mały zwierzyniec i dżunglę. Doceniam naturę, bo dzięki niej mam to wszystko, co mogę zapisywać na klatkach aparatu.

Bywam romantyczką, ale bliżej mi do wariacika, bo ponad wszystko cenię sobie Wasz uśmiech i prostą radość. Fotografuję od wielu lat, lecz początkowo była to oczywiście relacja czysto hobbystyczna. Od kilku lat fotografia to nie tylko moja pasja, ale także praca i sposób na odzwierciedlenie siebie. Czy mam najlepszą pracę na świecie? Zdecydowanie tak!

Z wielką przyjemnością Was poznam, posłucham o tym czym się zajmujecie i jak się poznaliście. Spytacie: dlaczego? Myślę, że nasza relacja będzie miała kluczowe znaczenie dla zdjęć, które razem stworzymy. Zresztą wiecie - magia nie bierze się znikąd, nie dodaje jej w Photoshopie.

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych momentów w Waszym życiu.  Dokładacie wszelkich starań by był idealny - z dbałością o najdrobniejsze szczegóły poświęcacie wiele tygodni by spełnić najpiękniejsze marzenia.
W dniu ślubu towarzyszą Wam wielkie emocje - jesteście wzruszeni i czasem nawet nie jesteście w stanie zauważyć uśmiechów, gestów i momentów, którymi Wasi bliscy darzą Was w tym dniu. Jestem po to by zatrzymać ulotne chwile - abyście z przyjemnością mogli wrócić do tego dnia, wzruszyć się raz jeszcze i dostrzec każdą łzę radości na policzku bliskich. Dzień ślubu to nie tylko
suknia ślubna, obrączki, sala weselna czy przysięga - to także i aż fotografie ślubne, które pozostaną z Wami na lata.
Mieszkam na Dolnym Śląsku, ale jako fotograf ślubny pracuję na terenie całej Polski, m.in: Poznań, Wrocław, Świdnica, Leszno, Zielona Góra, Jelenia Góra, Kraków, Warszawa, Gdańsk i jeszcze dalej. 
Na
Wasz ślub lub sesję dojadę wszędzie - gdziekolwiek poniesie Was wyobraźnia.